O nas

Ukończyłam studia psychologiczne z wyróżnieniem. Obecnie jestem w trakcie kursu terapii systemowej oraz w trakcie finalizacji ostatniego etapu pracy doktorskiej. Jestem autorką lub współautorką kilku publikacji.

Pomagam pacjentom, parom i rodzinom w przezwyciężaniu powszechnych problemów psychologicznych, takich jak lęki, fobie, depresja, stres i radzenie sobie z traumą.

W swojej praktyce klinicznej wykorzystuję różnorodne zasady i teorie psychologiczne, zaczerpnięte z szerokiej bazy wiedzy na temat różnych technik i podejść terapeutycznych. Dopasowuję podejście do każdego indywidualnego pacjenta i rozważam, jak doświadczenia życiowe wpływają na każdą osobę, biorąc pod uwagę to, jak dana osoba postrzega siebie, jak myśli, czuje, zachowuje się wobec innych oraz żyje w swoich związkach i życiu codziennym.

Mam 20 lat doświadczenia w świecie biznesu, pomagam firmom w wielu aspektach zarządzania personelem i nie tylko.

Katarzyna Gibek – ZnanyLekarz.pl

Ukończyłam z wyróżnieniem psychologię na Krakowskiej Akademii imienia A. Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Dodatkowo skończyłam studia podyplomowe „Psychogeriatria z elementami neuropsychologii”.

Jestem w trakcie Kursu Psychoterapii Systemowej. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach oraz kursach z zakresu psychologii. Specjalizuję się w zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach lękowych oraz depresyjnych.

Prowadzę grupę wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz prowadziłam konsultacje i opiekę psychologiczną w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej w Centrum Zdrowia Tuchów oraz w Centrum Leczenia Otyłości w Wierzchosławicach. Udzielałam specjalistycznych konsultacji psychologicznych oraz działań edukacyjnych na rzecz uczestników projektu „Centrum Zdrowia Seniora- w trosce o Ciebie”.

Iwona Gollan-Łącka – ZnanyLekarz.pl

George Eliot

„Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być”.

Eurypides

„Być szczęśliwym – tego trzeba się nauczyć”.

Peter Lippert

„Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić”.

KONTAKT

Adres

Ul. Mieszka I 24, 1 piętro
Kraków

Godziny pracy:

Katarzyna
poniedziałek: 10.00-20.00
wtorek-piątek: 15.00-20.00

Iwona
poniedziałek: 9.00-19.00
wtorek-piątek: 17.00-19.00

Telefony

Telefon Katarzyna: 790 380 444
wtorek-piątek: 10.00-13.00

Telefon Iwona: 505 776 343
środa-piątek: 10.00-18.00

eMail: kontakt@centrumzdrowiapsychicznego.pl